metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)16.09.2017 21:42

Pisze tu pierwszy raz bo juz nie mogę . Mecz Ok dziewczyny walczyły jak mogły . Organizacja - jestem na każdym meczu i juz mam dość ta kompromitująca taśma w połowie tej durnej hali z tymi słupami , miasto ma na głupia bibliotekę gdzie nikt nie bedzie chodził a na nowa hale nie ma , kibice przyjezdni nie maja swojego wyznaczonego sektora a są prawie na każdym meczu i prują się ludziom do ucha i zaczepiają kiedyś się to złe skończy , wchodzą na hale prawie bijąc jednego z kibiców a zapaso- ochrona tylko patrzy , policjia spisuje kibica naszego do którego Lublin wystartował a z Lublinem nie robi nic paranoja ludzie ogarnijcie się bo za jakiś czas nikt nie bedzie na mecze chodził

63


gość ~gość (Gość)18.09.2017 14:17

Pierwsza połowa ok, w drugiej wróciły stare błędy... Proste straty, niecelne podania na małą odległość. Po co ten pośpiech w ataku? Trzeba ćwiczyć kontry, mamy szybkie skrzydła o nie potrafimy tego wykorzystać. Brak zimnej krwi, przy akcjach, rzuty z niewypracowanych pozycji, dobrze że chociaż kilka bramek wpadło. Niestety takie mecze pokazują prawdziwą siłę naszej drużyny... Rozegranie nie gubi obrony... Zorica co rzut dostawała blok, Cygan ma warunki ale nie rzuca z drugiej linii, skrzydła w ataku nie działają... Dynamiczniej powinny grać, piła powinna chodzić w rozegraniu. W obronie też mamy wysokie zawodniczki, a blokowania rzutów brak... Szkoda, bo na sparingach ten element wychodził.
To tyle uwag odemnie. Głowa do góry mecz z koscierzyną jak najbardziej do wygrania.
Ola D. Jesteś śliczna ????

12


dentysta-sadysta ~dentysta-sadysta (Gość)22.09.2017 21:54

kompromitacja,zabrać pieniądze i przeznaczyć na Piotrkowianina

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat